USF340-50.0K-0.1%-5PPM
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
USF340-50.0K-0.1%-5PPM
JLCPCB Part #
C1481426
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 333mW 50kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS