MP9100-2.50-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP9100-2.50-1%
JLCPCB Part #
C1366994
Package
TO-247-2
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+175℃ 100W 2.5Ω Thick Film Resistor ±1% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS