MP9100-100-1%
MFR.Part #
MP9100-100-1%
JLCPCB Part #
C6993395
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+175℃ 100W 100Ω Thick Film Resistor ±1% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS