SQMW1015RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMW1015RJ
JLCPCB Part #
C1366156
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS