RWM06226R80JA15E1
MFR.Part #
RWM06226R80JA15E1
JLCPCB Part #
C20501956
Package
Axial
Description
-55℃~+350℃ 6.8Ω 7W Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ Axial Through Hole Resistors ROHS