MP2060-200-1%
MFR.Part #
MP2060-200-1%
JLCPCB Part #
C1367241
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 200Ω 60W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS