MP825-75.0-1%
MFR.Part #
MP825-75.0-1%
JLCPCB Part #
C1365631
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 25W 75Ω Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS