MP9100-20.0-1%
MFR.Part #
MP9100-20.0-1%
JLCPCB Part #
C1525795
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+175℃ 100W 20Ω Thick Film Resistor ±1% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS