MP9100-1.50-1%
MFR.Part #
MP9100-1.50-1%
JLCPCB Part #
C3371466
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.5Ω 100W Thick Film Resistor ±1% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS