MP915-12.0-1%
MFR.Part #
MP915-12.0-1%
JLCPCB Part #
C1364604
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 12Ω 15W Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS