MP850-50.0-1%
MFR.Part #
MP850-50.0-1%
JLCPCB Part #
C1525762
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 50W 50Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS