MP930-330-1%
MFR.Part #
MP930-330-1%
JLCPCB Part #
C1364490
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 30W 330Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS