MP820-200-1%
MFR.Part #
MP820-200-1%
JLCPCB Part #
C1366361
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+175℃ 200Ω 20W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS