MP820-50.0-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP820-50.0-1%
JLCPCB Part #
C3539321
Package
TO-220
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+175℃ 20W 50Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS