Y169010R0300C9L
MFR.Part #
Y169010R0300C9L
JLCPCB Part #
C1495208
Description
-55℃~+150℃ 10.03Ω 8W ±0.25% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS