MP725-10.0-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP725-10.0-1%
JLCPCB Part #
C2140393
Package
DPAK
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 10Ω 25W Thick Film Resistor ±1% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS