MP930-120-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP930-120-1%
JLCPCB Part #
C1364770
Package
TO-220
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 120Ω 30W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS