MK232-500-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MK232-500-1%
JLCPCB Part #
C1369007
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 500Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS