PWR163S-25-3000JE
MFR.Part #
PWR163S-25-3000JE
JLCPCB Part #
C6365463
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS