MP915-20.0-1%
MFR.Part #
MP915-20.0-1%
JLCPCB Part #
C1364605
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 15W 20Ω Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS