MK232-20.0K-1%
MFR.Part #
MK232-20.0K-1%
JLCPCB Part #
C1369008
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 20kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS