TBL007A-508-20GY
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBL007A-508-20GY
JLCPCB Part #
C17496343
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 20 20P 300V 5.08mm Gray Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS