VAWQ3-Q48-S3R3H
MFR.Part #
VAWQ3-Q48-S3R3H
JLCPCB Part #
C5989765
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~72V 3.3V 3W 3kV 600mA 70% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS