TBL007A-508-16GY
MFR.Part #
TBL007A-508-16GY
JLCPCB Part #
C17348517
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 16 16P 300V 5.08mm Gray Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS