TBL007A-508-15GY
MFR.Part #
TBL007A-508-15GY
JLCPCB Part #
C17588520
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15 15A 15P 300V 5.08mm Gray Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS