TBL007A-508-11GY
MFR.Part #
TBL007A-508-11GY
JLCPCB Part #
C17199426
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 11 11P 15A 300V 5.08mm Gray Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS