PRC10W-72-D5
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PRC10W-72-D5
JLCPCB Part #
C6953312
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10W 1A 2 4.2kV 5V 8.5V~160V 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS