PRC10W-72-S5
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PRC10W-72-S5
JLCPCB Part #
C6255669
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10W 2A 4.2kV 5V 8.5V~160V 84% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS