PYBJ3-D24-S24-OD
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PYBJ3-D24-S24-OD
JLCPCB Part #
C6365804
Package
DIP,24x15.1mm
Description
1 1.5kV 125mA 24V 3W 81% 9V~36V DIP,24x15.1mm Isolated Power Modules ROHS