MPP10-48S05WB
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
MPP10-48S05WB
JLCPCB Part #
C5675371
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10W 18V~75V 2A 5V 5kV 86.5% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS