PQP1-D12-S15-M-TR
MFR.Part #
PQP1-D12-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C6358493
Package
SMD-5P,14x14mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 67mA 80% 9V~18V SMD-5P,14x14mm Isolated Power Modules ROHS