PQP1-D12-D15-M-TR
MFR.Part #
PQP1-D12-D15-M-TR
JLCPCB Part #
C5845680
Package
SMD-5P,14x14mm
Description
1.5kV 15V 2 33mA 77% 990mW 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SMD-5P,14x14mm Isolated Power Modules ROHS