MTP2920-270MC
MFR.Part #
MTP2920-270MC
JLCPCB Part #
C2858869
Package
SMD,28x27x21.5mm
Description
11A 11A 2.5mΩ 27uH ±20% SMD,28x27x21.5mm Power Inductors ROHS