MSA43-4R7M
MFR.Part #
MSA43-4R7M
JLCPCB Part #
C396397
Package
SMD,4.5x4mm
Description
3.2A 3.2A 4.7uH 70mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS