MS1050-330M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1050-330M
JLCPCB Part #
C18337496
Package
SMD,10.9x10mm
Description
33uH 4.5A 5A 76mΩ ±20% SMD,10.9x10mm Power Inductors ROHS