MS0650-1R0M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS0650-1R0M
JLCPCB Part #
C18199493
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
12A 13A 1uH 6.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS