MSA75681M0S001
MFR.Part #
MSA75681M0S001
JLCPCB Part #
C3233728
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.3mΩ 250mA 680uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS