MSA54-502K
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MSA54-502K
JLCPCB Part #
C3223827
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
100mA 26Ω 5mH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS