MS0630-1R5M
MFR.Part #
MS0630-1R5M
JLCPCB Part #
C380174
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
1.5uH 12.1mΩ 14A 9A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS