MACM1211-800
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MACM1211-800
JLCPCB Part #
C22447145
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10A 10MΩ 125V 2 2mΩ 80Ω@100MHz SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS