MS1050-220M-P
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1050-220M-P
JLCPCB Part #
C18337493
Package
SMD,11.2x10mm
Description
22uH 55mΩ 5A 7.5A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS