MEQ2615-100K-L
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MEQ2615-100K-L
JLCPCB Part #
C20069100
Package
SMD,27x19.8mm
Description
10uH 2mΩ 35A 36A Flat-wire wound inductor ±10% SMD,27x19.8mm Power Inductors ROHS