APS0624M1R0A
MFR.Part #
APS0624M1R0A
JLCPCB Part #
C53154749
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
13.3mΩ 16.15A 1uH 9.1A Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS