APS0624M1R5A
MFR.Part #
APS0624M1R5A
JLCPCB Part #
C53154751
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
1.5uH 15.15A 20mΩ 9.1A Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS