APS0624M150A
MFR.Part #
APS0624M150A
JLCPCB Part #
C53154747
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
158mΩ 15uH 2.52A 3.33A Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS