AAPS0624M1R5A
MFR.Part #
AAPS0624M1R5A
JLCPCB Part #
C53154752
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
1.5uH 15.15A 20mΩ 9.1A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS