MPP155K0400D261910B2315
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP155K0400D261910B2315
JLCPCB Part #
C270226
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 400V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS