MPP473K0250D131206B1015
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP473K0250D131206B1015
JLCPCB Part #
C270097
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 47nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS