SMQP474K275E3XXB2315
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMQP474K275E3XXB2315
JLCPCB Part #
C263671
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
275V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS