SMQP224K310XXE2B2315
MFR.Part #
SMQP224K310XXE2B2315
JLCPCB Part #
C263695
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS